Pastane İmalat Dolapları

Pastane İmalat Dolapları

Pastane İmalat Dolapları

Pastane İmalat Dolapları

Pastane İmalat Dolapları

Pastane İmalat Dolapları

Pastane imalat dolapları bilindiği gibi belirli soğukluluk derecesinde olan imalat anında bile o soğukluğu korumak zorunda olan dolaplardır. Pastane imalat dolapları müşteri memnuniyeti ve ağız tadı için en önemli kriterlerden biri olmaktadır. İmalathaneninizin büyüklüğüne ve kullanım alanına göre pastane imalat dolapları TSE, CE ve ISO belgeleri ile birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu tür ekipmanlar dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü olması gerekmektedir. Birçok sektöre hizmet verebilecek bu ekipmanlar firmaların ve esnafların ihtiyacını karşılayabilen ve uzun süre kullanıma uygun olarak kaliteli paslanmaz ürünleri bir tür ekipman çeşidi olarak söylemek mümkün olmaktadır. Hijyenik açıdan standartlara uygun üretilen bu tür ekipmanlar kullanıldığı zaman müşteri memnuniyeti çok daha fazla artacaktır.

Pasta Dolabı

Pasta dolabı birçok gıda ürünlerini sergilemek ve onların tazeliğini korumak için kullanılması gerek bir mutfak ekipman çeşididir. Bu ekipmanın asıl özelliklerinden biri ise dik olduğu için her türlü mekana ve konuma uygunluk gösterecektir. Pasta dolabı satın aldıktan sonra koyduğunuz yerde çakılı olmadığı için onu istediğiniz gün istediğiniz an uygunluk bakımından uygun olduğu için mekanınızın dilediği köşesine rahatlıkla koyabileceksiniz. Paslanmaz yüzeyi ile hoş ve sağlıklı bir ortam elde etmiş olacaksınız. Pasta dolabı mekanınızda ki dekorasyona uygun olarak renk seçenekleri ve mobilya görüntüsü ile mekanınıza uyumlu olacak ve hoş bir hava katacaktır. Bu tarz dolaplar, paslanmaz çelikten imal edilerek her kullanıma uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Pasta dolabı sağladıkları kolaylıklarla, enerji tüketimine ve soğutma performanslarına fiyatlandırılması değişmektedir. Pastalarınızın sergilenmesi için teknoloji ile gelişen geniş ürün yelpazesi ile ürün çeşitleri de çoktur. Mekanınıza en uygun dolaplarla ile bulunduğunuz ortama ve mekana daha güzel, hoş ve sıcak bir hava katabilir, mekanınızın konseptine uygun ürünler seçebilirsiniz.

Pasta Teşhir Dolabı

Üretim veya hizmet alanına göre pasta teşhir dolabı seçimi yapılırken size en uygununu seçmeniz işletmeniz ve sizin için yararlı olacaktır. Pasta teşhir dolabı içinde soğutmalı mekanizması ile pastalarınızı ve sütlü tatlılarınızı müşterilere bozulmadan tazeliğini koruyarak sergileyebileceksiniz. Yüksek soğutmalı dolaplar taze yapılmış pastalarınızı muhafaza edebileceğiniz bu dolap ile ürünlerinizin güzelliliğine güzellik katarak sergileyebileceksiniz. Bu tür dolaplar genel olarak havalandırmalı soğutma sistemine sahip oldukları için elektrik tasarrufu da elde edebileceksiniz. Seçeceğiniz bu tür dolaplar TSE, CE ve ISO belgeleri ile birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmesi gerekmektedir. Pasta teşhir dolabı seçimini yaptıktan sonra günlük veya haftalık ihtiyacınız olan malzemenin depolanmasını ve hazır bulunmasını sağlayan dolap tipleridir. Bu şekilde depolana gıdalar tazeliklerini ilk günkü gibi koruyacaktır. Pasta teşhir dolabı gıdaların hijyen sürelerini muhafaza eden, sağlıklı ürünler depolamanıza yardımcı olacaktır. Üretim veya tüketim kapasitesine göre günlük ihtiyaçlarınızı da saklayarak fazla gıdalarınızı saklayabileceğiniz bir dolap türüdür. Saklamak istediğiniz ürünleri görsel olarak saklanması bulunduğunuz ortamın havasını değiştirecek, güzel bir ortam oluşmasına yardımcı olacaktır.

Pasta teşhir dolabı seçimini yaptıktan sonra günlük veya haftalık ihtiyacınız olan malzemenin depolanmasını ve hazır bulunmasını sağlayan dolap tipleridir. Bu şekilde depolana gıdalar tazeliklerini ilk günkü gibi koruyacaktır. Pasta teşhir dolabı gıdaların hijyen sürelerini muhafaza eden, sağlıklı ürünler depolamanıza yardımcı olacaktır. Üretim veya tüketim kapasitesine göre günlük ihtiyaçlarınızı da saklayarak fazla gıdalarınızı saklayabileceğiniz bir dolap türüdür. Saklamak istediğiniz ürünleri görsel olarak saklanması bulunduğunuz ortamın havasını değiştirecek, güzel bir ortam oluşmasına yardımcı olacaktır. Üretim veya hizmet alanına göre pasta teşhir dolabı seçimi yapılırken size en uygununu seçmeniz işletmeniz ve sizin için yararlı olacaktır. Pasta teşhir dolabı içinde soğutmalı mekanizması ile pastalarınızı ve sütlü tatlılarınızı müşterilere bozulmadan tazeliğini koruyarak sergileyebileceksiniz. Yüksek soğutmalı dolaplar taze yapılmış pastalarınızı muhafaza edebileceğiniz bu dolap ile ürünlerinizin güzelliliğine güzellik katarak sergileyebileceksiniz. Bu tür dolaplar genel olarak havalandırmalı soğutma sistemine sahip oldukları için elektrik tasarrufu da elde edebileceksiniz. Seçeceğiniz bu tür dolaplar TSE, CE ve ISO belgeleri ile birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmesi gerekmektedir.